Fotoodmładzanie/Laser GSD

Fotodmładzanie to kompleksowy program 3 w 1. To redukcja rumienia (naczynek), przebarwień (ujednolicenie kolorytu) oraz poprawa owalu twarzy (nieinwazyjny lifting). 

 


Zabieg

Demakijaż  + Fotoodmładzanie Laserem GSD + krem z filtrem 50+ + MiniMakeup

..................................................................................

- 129 zł - 

1 zabieg w miesiącu


Zasada działania

Najnowocześniejsze w tej chwili na świecie, urządzenie do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, wykorzystujące technikę intensywnego źródła światła. Laser posiada Amerykański Certyfikat FDA, co jest gwarancją najwyższej jakości, potwierdzonej skuteczności z zachowaniem odpowiedniego profilu bezpieczeństwa. Jest to sprzęt do zastosowań medycznych i kosmetologicznych.

Jego innowacyjna, opatentowana technologia, łącząca energię świetlną i cieplną, ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami (IPL, E-light) zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów.

Tradycyjny IPL, czy E-light, którego budowa opiera się na jednej lapie, rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy w celu wyeliminowania wysokiego ryzyka oparzeń. Jednak rozbicie impulsu, jak i przerwy pomiędzy pod-impulsami powodują, że zabieg traci na efektywności.

Zmodulowany, system naświetlania PTF (rys. po prawej), dzięki użyciu podwójnych lamp umożliwia naświetlanie ciągła, jednolitą dawką energii, bez rozbicia na pod-impulsy. Dzięki temu, rezultaty zabiegowe są zdecydowanie lepsze od światła IPL czy E-Light. Rozwiązanie użyte w laserze GSD stabilizuje wiązkę przy zachowaniu jednocześnie bardzo wysokiego profilu bezpieczeństwa. To innowacyjne rozwiązanie zostało opatentowane przez Global Skin Dermatologist.


Wskazania

• skóra ze zróżnicowanymi oznakami starzenia (napięcie, przebarwienia, zmiany naczyniowe, rozszeżone pory)

• odmłodzenie, poprawa jakości skóry, ujednolicenie kolorytu i faktury

• redukcja zmarszczek, wygładzenie bruzd, poprawa owalu twarzy

• nieinwazyjny i bezpieczny, zabiegi można zacząć już około 30 r.ż.

• Doraźny i prewencyjny Fotoodmładzanie

(ang. photorejuvenation) W wyniku działania światła PTF dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi) Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry.

W urządzeniu GSD zastosowano również nowoczesny system chłodzenia powietrzem (nie wodą, jak w przypadku IPL E-Light), który istotnie wpływa na komfort w czasie zabiegu. Dzięki połączeniu obu technologii próg bólowy podczas zabiegu został ograniczony do minimum

Laser GSD dzięki płynnemu, a zarazem precyzyjnemu doborowi funkcji pozwala wykonywać zabiegi o rozmaitym charakterze na zróżnicowanych powierzchniach skóry.

Filtry pozwalające dobrać ściśle określony zakres długości fal – od 400 do 1200 nm – umożliwiają wedle potrzeby oddziaływanie zarówno w obrębie naskórka (np. w przypadku przebarwień i zmian naczyniowych) jak i na poziomie skóry właściwej (co pozwala m.in. na usuwanie owłosienia).

GŁOWICA sPTF + II GENERACJI

Dodatkowo zmniejszają się rozszerzone pory, przebarwienia, zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, a koloryt skóry zostaje wyrównany.

 

Podczas kuracji i po jej zakończeniu bezwzględnie należy stosować krem z filtrem +50 .

Uwaga! Nie polecane jest stosowanie preparatów ochronnych w postaci balsamów dostępnych w drogeriach. W sprzedaży aptecznej dostępne są środki w doskonałych cenach przeznaczone do stosowania na twarz o właściwościach pielęgnacyjnych, lekkie. Polecam krem ochrony 50+ barwiony (o właściwościach podkładu), lekki niskotłuszczowy lub beztłuszczowy do cery trądzikowej.

Pierwsze efekty widoczne są  po 2  zabiegach.

1. Redukcja rumienia

Energia świetlna PTF jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę) i zamieniana na ciepło podnosząc temperaturę krwi. Kiedy krew osiągnie wystarczającą temperaturę następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które po pewnych czasie jest usuwane z organizmu.

W ostatecznym efekcie procesu zainicjowanego w ten sposób zostaje wyeliminowane rozszerzenie tętniczek końcowych. Uszkodzone naczynie krwionośne zostaje precyzyjnie zniszczone, bez naruszenia sąsiednich tkanek, a po jakimś czasie wydalone samodzielnie przez organizm, bez zakłócania normalnego metabolizmu. Efekt widoczny jest po kilku zabiegach. Mocniejszy rumień bądź pajączki  należy redukować oddzielnym zabiegiem odziaływującym wyłącznie na naczynia.

 

2. Wyrównanie kolorytu

Dzięki selektywnemu działaniu na problematyczne obszary światło lasera sPTF+ powoduje podgrzanie i zniszczenie komórek z nadmiarem melaniny, likwidując pigment (energia nie oddziaływuje negatywnie na skórę otaczającą przbarwienie). Eliminuje piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, zwalcza plamy potrądzikowe, wątrobowe oraz powstałe wskutek działania leków fotouczulających. Zabieg harmonizuje koloryt skóry. Przy czym mocniejsze i  głębsze  przebarwienia należy dodatkowo oświetlić zabiegiem mającym na celu, typowo, redukcję przebarwień.

 

3. Pobudzenie anti-aging

W wyniku działania światła sPTF+ dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi). Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry

 


Fotoodmładzanie Laserem sPTF+ II

 


 

Zalety

- 3 w 1; redukcja rumienia, przebarwień działanie anti aging

- bezbolesny i bezpieczny

- dla pełnych efektów wystarczy wizyta raz w miesiącu

- nie jest kategorycznie wymagana ciągłość serii

- skutecznośc - jedyna przy takiej kompleksowości

- wiek od 30 - 70 lat

 

Przeciwskazania!

- ciąża i karmienie piersią

- przewlekłe choroby skóry jak np. bielactwo, łuszczyca, nadwrażliwość na światło

- infekcyjne choroby skóry jak np. opryszczka, liszaj

- rozrusznik serca

- choroba nowotworowa

- cukrzyca lub inne wywołujące zaburzenia procesu gojenia

- epilepsja

- leki światłouczulające

- zioła (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, herbaty ziołowe oczyszczające, odchudzające wpływające na nastrój) – przerwać przyjmowanie na 2 – 3 tygodnie przed zabiegiem

- leczenie retionoidami (6 miesięcy od leczenia)

- nowotworowe i przednowotworowe zmiany barwnikowe i skórne

- zaburzenia krzepnięcia krwi, leki zmniejszające krzepliwość krwi

- skłonność do powstawania bliznowców (keloidów)

- metalowe implanty w obszarze zabiegowym

- Wypełniacze w miejscu zabiegowym

- głęboki piling chemiczny (3 miesiące)

- Witamina A (tydzień)

 - Opalenizna (miesiąc)

- Samoopalacz (tydzień)

- Depilacja (miesiąc)

- Blokery potu (np. Etiaxil) (tydzień)

- Ekstrakcja zęba (tydzień)

 

 

Tabela; substancje światłouczulające - przyjmowanie tych substacji dyskwalifikuje wykonuwanie zabiegów laserwowych!

GRUPA NAZWA GENERYCZNA
ANTYBIOTYKI

MINOCYKLINA

DEKSYCYKLINA

OKSYTETRACYKLINA

TETRACYKLINA

CIPROFLOKSYNA

MOXIFLOKSYNA

NORFLOXACYNA

OFLOXACYNA

KWAS PIPEMINDYNOWY

KWAS NALIDYKSYNOWY

TRIMETOPRYM- SULFAMETOKSAZOL

PRZECIWGRZYBICZNE GRYZEOFULWINA
MOCZOPĘDNE

FUROSEMIDY

HYDROCHLOROTIAZYD

CHLORTALIDON

TORASEMID

TOLBUTAMID

GLIBURYD

PRZECIWCUKRZYCOWE

GLIBENKLAMID

GLINKLAZYD

GLIMEPIRID

GLIPIZD

GLKWIDON

GLISENDID

PSORALENY

8-METOKSYPSRALEN

TRIMETIPSORALEN

PRZECIWARYTMICZNE NASERCOWE

AMIODARYN

CHINIDYNA

ANTYHISTAMINOWE

TERFENADYNA

RUPATADYNA

PROMETAZYNA

CHLORFENIRADYNA

DIMENHYDRAT

PRZECIWTRĄDZIKOWE IZOT RETINOINA
ANTYDEPRESANTY PRZECIWLĘKOWE

IMIPRAMINA

DOKSEPINA

AMITYPTYLINA

ALPRAZOLAM

LORAZEPTAM

NIESTEROIDOWE LEKI PRZECIWZAPALNE

PIOROKSYKAM

NAPROKSEN

KETOPROFEN

IBUPROFEN

USTNA ANTYKONCEPCJA

ESTRADIOL

ETYNYLOESTRADIOL

NORETYNDRON

PERFUMY OLEJEK Z BERGAMOTKI
WITAMINA a I JEJ POCHODNE TRETIOINA (AC. RETINOLOWY
 

UWAGA: Zatajenie informacji o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, etc. może wywrzeć negatywne skutki dla organizmu!  Jednocześnie Salon obowiązuje przestrzeganie tajemnicy dotyczących jakichkolwiek posiadanych informacji o klientach.

 


 

Dodatkowe informacje

 


 

Reakcje skóry oraz możliwe powikłania

- obrzęk i rumień (od kilku godzin do 2 dni, stosować d-panhenol w piance)

- uwrażliwienie skóry na urazy (do kilku dni)

 

Czas zabiegu

- do 30 minut
 

Częstotliwość zabiegów

Zawsze zależy od swoistych cech skóry. Wymagania skór są zróżnicowane.

 

Maksymalnie

- 1 raz w miesiącu

- w serii od 6 do 8 zabiegów.

 

 

 

 
Pytania proszę kierować na e-mail poprzez formularz kontaktowy w zakładce „Kontakt” w rozwijanym menu po lewej stronie witryny.

 

Fotodmładzanie to kompleksowy program 3 w 1. To redukcja rumienia (naczynek), przebarwień (ujednolicenie kolorytu) oraz poprawa owalu twarzy (nieinwazyjny lifting). Zabieg Demakijaż + Fotoodmładzanie Laserem GSD + krem z filtrem 50+ + MiniMakeup .................................................................................. - 129 zł - 1 zabieg w miesiącu Zasada działania Najnowocześniejsze w tej chwili na świecie, urządzenie do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, wykorzystujące technikę intensywnego źródła światła. Laser posiada Amerykański Certyfikat FDA, co jest gwarancją najwyższej jakości, potwierdzonej skuteczności z zachowaniem odpowiedniego profilu bezpieczeństwa. Jest to sprzęt do zastosowań medycznych i kosmetologicznych. Jego innowacyjna, opatentowana technologia, łącząca energię świetlną i cieplną, ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami (IPL, E-light) zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów. Tradycyjny IPL, czy E-light, którego budowa opiera się na jednej lapie, rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy w celu wyeliminowania wysokiego ryzyka oparzeń. Jednak rozbicie impulsu, jak i przerwy pomiędzy pod-impulsami powodują, że zabieg traci na efektywności. Zmodulowany, system naświetlania PTF (rys. po prawej), dzięki użyciu podwójnych lamp umożliwia naświetlanie ciągła, jednolitą dawką energii, bez rozbicia na pod-impulsy. Dzięki temu, rezultaty zabiegowe są zdecydowanie lepsze od światła IPL czy E-Light. Rozwiązanie użyte w laserze GSD stabilizuje wiązkę przy zachowaniu jednocześnie bardzo wysokiego profilu bezpieczeństwa. To innowacyjne rozwiązanie zostało opatentowane przez Global Skin Dermatologist. Wskazania • skóra ze zróżnicowanymi oznakami starzenia (napięcie, przebarwienia, zmiany naczyniowe, rozszeżone pory) • odmłodzenie, poprawa jakości skóry, ujednolicenie kolorytu i faktury • redukcja zmarszczek, wygładzenie bruzd, poprawa owalu twarzy • nieinwazyjny i bezpieczny, zabiegi można zacząć już około 30 r.ż. • Doraźny i prewencyjny Fotoodmładzanie (ang. photorejuvenation) W wyniku działania światła PTF dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi) Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry. W urządzeniu GSD zastosowano również nowoczesny system chłodzenia powietrzem (nie wodą, jak w przypadku IPL E-Light), który istotnie wpływa na komfort w czasie zabiegu. Dzięki połączeniu obu technologii próg bólowy podczas zabiegu został ograniczony do minimum Laser GSD dzięki płynnemu, a zarazem precyzyjnemu doborowi funkcji pozwala wykonywać zabiegi o rozmaitym charakterze na zróżnicowanych powierzchniach skóry. Filtry pozwalające dobrać ściśle określony zakres długości fal – od 400 do 1200 nm – umożliwiają wedle potrzeby oddziaływanie zarówno w obrębie naskórka (np. w przypadku przebarwień i zmian naczyniowych) jak i na poziomie skóry właściwej (co pozwala m.in. na usuwanie owłosienia). GŁOWICA sPTF + II GENERACJI Dodatkowo zmniejszają się rozszerzone pory, przebarwienia, zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, a koloryt skóry zostaje wyrównany. Podczas kuracji i po jej zakończeniu bezwzględnie należy stosować krem z filtrem +50 . Uwaga! Nie polecane jest stosowanie preparatów ochronnych w postaci balsamów dostępnych w drogeriach. W sprzedaży aptecznej dostępne są środki w doskonałych cenach przeznaczone do stosowania na twarz o właściwościach pielęgnacyjnych, lekkie. Polecam krem ochrony 50+ barwiony (o właściwościach podkładu), lekki niskotłuszczowy lub beztłuszczowy do cery trądzikowej.​ Pierwsze efekty widoczne są po 2 zabiegach. 1. Redukcja rumienia Energia świetlna PTF jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę) i zamieniana na ciepło podnosząc temperaturę krwi. Kiedy krew osiągnie wystarczającą temperaturę następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które po pewnych czasie jest usuwane z organizmu. W ostatecznym efekcie procesu zainicjowanego w ten sposób zostaje wyeliminowane rozszerzenie tętniczek końcowych. Uszkodzone naczynie krwionośne zostaje precyzyjnie zniszczone, bez naruszenia sąsiednich tkanek, a po jakimś czasie wydalone samodzielnie przez organizm, bez zakłócania normalnego metabolizmu. Efekt widoczny jest po kilku zabiegach. Mocniejszy rumień bądź pajączki należy redukować oddzielnym zabiegiem odziaływującym wyłącznie na naczynia. 2. Wyrównanie kolorytu Dzięki selektywnemu działaniu na problematyczne obszary światło lasera sPTF+ powoduje podgrzanie i zniszczenie komórek z nadmiarem melaniny, likwidując pigment (energia nie oddziaływuje negatywnie na skórę otaczającą przbarwienie). Eliminuje piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, zwalcza plamy potrądzikowe, wątrobowe oraz powstałe wskutek działania leków fotouczulających. Zabieg harmonizuje koloryt skóry. Przy czym mocniejsze i głębsze przebarwienia należy dodatkowo oświetlić zabiegiem mającym na celu, typowo, redukcję przebarwień. 3. Pobudzenie anti-aging W wyniku działania światła sPTF+ dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi). Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry Fotoodmładzanie Laserem sPTF+ IIFotodmładzanie to kompleksowy program 3 w 1. To redukcja rumienia (naczynek), przebarwień (ujednolicenie kolorytu) oraz poprawa owalu twarzy (nieinwazyjny lifting). Zabieg Demakijaż + Fotoodmładzanie Laserem GSD + krem z filtrem 50+ + MiniMakeup .................................................................................. - 129 zł - 1 zabieg w miesiącu Zasada działania Najnowocześniejsze w tej chwili na świecie, urządzenie do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, wykorzystujące technikę intensywnego źródła światła. Laser posiada Amerykański Certyfikat FDA, co jest gwarancją najwyższej jakości, potwierdzonej skuteczności z zachowaniem odpowiedniego profilu bezpieczeństwa. Jest to sprzęt do zastosowań medycznych i kosmetologicznych. Jego innowacyjna, opatentowana technologia, łącząca energię świetlną i cieplną, ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami (IPL, E-light) zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów. Tradycyjny IPL, czy E-light, którego budowa opiera się na jednej lapie, rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy w celu wyeliminowania wysokiego ryzyka oparzeń. Jednak rozbicie impulsu, jak i przerwy pomiędzy pod-impulsami powodują, że zabieg traci na efektywności. Zmodulowany, system naświetlania PTF (rys. po prawej), dzięki użyciu podwójnych lamp umożliwia naświetlanie ciągła, jednolitą dawką energii, bez rozbicia na pod-impulsy. Dzięki temu, rezultaty zabiegowe są zdecydowanie lepsze od światła IPL czy E-Light. Rozwiązanie użyte w laserze GSD stabilizuje wiązkę przy zachowaniu jednocześnie bardzo wysokiego profilu bezpieczeństwa. To innowacyjne rozwiązanie zostało opatentowane przez Global Skin Dermatologist. Wskazania • skóra ze zróżnicowanymi oznakami starzenia (napięcie, przebarwienia, zmiany naczyniowe, rozszeżone pory) • odmłodzenie, poprawa jakości skóry, ujednolicenie kolorytu i faktury • redukcja zmarszczek, wygładzenie bruzd, poprawa owalu twarzy • nieinwazyjny i bezpieczny, zabiegi można zacząć już około 30 r.ż. • Doraźny i prewencyjny Fotoodmładzanie (ang. photorejuvenation) W wyniku działania światła PTF dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi) Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry. W urządzeniu GSD zastosowano również nowoczesny system chłodzenia powietrzem (nie wodą, jak w przypadku IPL E-Light), który istotnie wpływa na komfort w czasie zabiegu. Dzięki połączeniu obu technologii próg bólowy podczas zabiegu został ograniczony do minimum Laser GSD dzięki płynnemu, a zarazem precyzyjnemu doborowi funkcji pozwala wykonywać zabiegi o rozmaitym charakterze na zróżnicowanych powierzchniach skóry. Filtry pozwalające dobrać ściśle określony zakres długości fal – od 400 do 1200 nm – umożliwiają wedle potrzeby oddziaływanie zarówno w obrębie naskórka (np. w przypadku przebarwień i zmian naczyniowych) jak i na poziomie skóry właściwej (co pozwala m.in. na usuwanie owłosienia). GŁOWICA sPTF + II GENERACJI Dodatkowo zmniejszają się rozszerzone pory, przebarwienia, zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, a koloryt skóry zostaje wyrównany. Podczas kuracji i po jej zakończeniu bezwzględnie należy stosować krem z filtrem +50 . Uwaga! Nie polecane jest stosowanie preparatów ochronnych w postaci balsamów dostępnych w drogeriach. W sprzedaży aptecznej dostępne są środki w doskonałych cenach przeznaczone do stosowania na twarz o właściwościach pielęgnacyjnych, lekkie. Polecam krem ochrony 50+ barwiony (o właściwościach podkładu), lekki niskotłuszczowy lub beztłuszczowy do cery trądzikowej.​ Pierwsze efekty widoczne są po 2 zabiegach. 1. Redukcja rumienia Energia świetlna PTF jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę) i zamieniana na ciepło podnosząc temperaturę krwi. Kiedy krew osiągnie wystarczającą temperaturę następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które po pewnych czasie jest usuwane z organizmu. W ostatecznym efekcie procesu zainicjowanego w ten sposób zostaje wyeliminowane rozszerzenie tętniczek końcowych. Uszkodzone naczynie krwionośne zostaje precyzyjnie zniszczone, bez naruszenia sąsiednich tkanek, a po jakimś czasie wydalone samodzielnie przez organizm, bez zakłócania normalnego metabolizmu. Efekt widoczny jest po kilku zabiegach. Mocniejszy rumień bądź pajączki należy redukować oddzielnym zabiegiem odziaływującym wyłącznie na naczynia. 2. Wyrównanie kolorytu Dzięki selektywnemu działaniu na problematyczne obszary światło lasera sPTF+ powoduje podgrzanie i zniszczenie komórek z nadmiarem melaniny, likwidując pigment (energia nie oddziaływuje negatywnie na skórę otaczającą przbarwienie). Eliminuje piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, zwalcza plamy potrądzikowe, wątrobowe oraz powstałe wskutek działania leków fotouczulających. Zabieg harmonizuje koloryt skóry. Przy czym mocniejsze i głębsze przebarwienia należy dodatkowo oświetlić zabiegiem mającym na celu, typowo, redukcję przebarwień. 3. Pobudzenie anti-aging W wyniku działania światła sPTF+ dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi). Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry Fotoodmładzanie Laserem sPTF+ IIFotodmładzanie to kompleksowy program 3 w 1. To redukcja rumienia (naczynek), przebarwień (ujednolicenie kolorytu) oraz poprawa owalu twarzy (nieinwazyjny lifting). Zabieg Demakijaż + Fotoodmładzanie Laserem GSD + krem z filtrem 50+ + MiniMakeup .................................................................................. - 129 zł - 1 zabieg w miesiącu Zasada działania Najnowocześniejsze w tej chwili na świecie, urządzenie do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, wykorzystujące technikę intensywnego źródła światła. Laser posiada Amerykański Certyfikat FDA, co jest gwarancją najwyższej jakości, potwierdzonej skuteczności z zachowaniem odpowiedniego profilu bezpieczeństwa. Jest to sprzęt do zastosowań medycznych i kosmetologicznych. Jego innowacyjna, opatentowana technologia, łącząca energię świetlną i cieplną, ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami (IPL, E-light) zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów. Tradycyjny IPL, czy E-light, którego budowa opiera się na jednej lapie, rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy w celu wyeliminowania wysokiego ryzyka oparzeń. Jednak rozbicie impulsu, jak i przerwy pomiędzy pod-impulsami powodują, że zabieg traci na efektywności. Zmodulowany, system naświetlania PTF (rys. po prawej), dzięki użyciu podwójnych lamp umożliwia naświetlanie ciągła, jednolitą dawką energii, bez rozbicia na pod-impulsy. Dzięki temu, rezultaty zabiegowe są zdecydowanie lepsze od światła IPL czy E-Light. Rozwiązanie użyte w laserze GSD stabilizuje wiązkę przy zachowaniu jednocześnie bardzo wysokiego profilu bezpieczeństwa. To innowacyjne rozwiązanie zostało opatentowane przez Global Skin Dermatologist. Wskazania • skóra ze zróżnicowanymi oznakami starzenia (napięcie, przebarwienia, zmiany naczyniowe, rozszeżone pory) • odmłodzenie, poprawa jakości skóry, ujednolicenie kolorytu i faktury • redukcja zmarszczek, wygładzenie bruzd, poprawa owalu twarzy • nieinwazyjny i bezpieczny, zabiegi można zacząć już około 30 r.ż. • Doraźny i prewencyjny Fotoodmładzanie (ang. photorejuvenation) W wyniku działania światła PTF dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi) Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry. W urządzeniu GSD zastosowano również nowoczesny system chłodzenia powietrzem (nie wodą, jak w przypadku IPL E-Light), który istotnie wpływa na komfort w czasie zabiegu. Dzięki połączeniu obu technologii próg bólowy podczas zabiegu został ograniczony do minimum Laser GSD dzięki płynnemu, a zarazem precyzyjnemu doborowi funkcji pozwala wykonywać zabiegi o rozmaitym charakterze na zróżnicowanych powierzchniach skóry. Filtry pozwalające dobrać ściśle określony zakres długości fal – od 400 do 1200 nm – umożliwiają wedle potrzeby oddziaływanie zarówno w obrębie naskórka (np. w przypadku przebarwień i zmian naczyniowych) jak i na poziomie skóry właściwej (co pozwala m.in. na usuwanie owłosienia). GŁOWICA sPTF + II GENERACJI Dodatkowo zmniejszają się rozszerzone pory, przebarwienia, zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, a koloryt skóry zostaje wyrównany. Podczas kuracji i po jej zakończeniu bezwzględnie należy stosować krem z filtrem +50 . Uwaga! Nie polecane jest stosowanie preparatów ochronnych w postaci balsamów dostępnych w drogeriach. W sprzedaży aptecznej dostępne są środki w doskonałych cenach przeznaczone do stosowania na twarz o właściwościach pielęgnacyjnych, lekkie. Polecam krem ochrony 50+ barwiony (o właściwościach podkładu), lekki niskotłuszczowy lub beztłuszczowy do cery trądzikowej.​ Pierwsze efekty widoczne są po 2 zabiegach. 1. Redukcja rumienia Energia świetlna PTF jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę) i zamieniana na ciepło podnosząc temperaturę krwi. Kiedy krew osiągnie wystarczającą temperaturę następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które po pewnych czasie jest usuwane z organizmu. W ostatecznym efekcie procesu zainicjowanego w ten sposób zostaje wyeliminowane rozszerzenie tętniczek końcowych. Uszkodzone naczynie krwionośne zostaje precyzyjnie zniszczone, bez naruszenia sąsiednich tkanek, a po jakimś czasie wydalone samodzielnie przez organizm, bez zakłócania normalnego metabolizmu. Efekt widoczny jest po kilku zabiegach. Mocniejszy rumień bądź pajączki należy redukować oddzielnym zabiegiem odziaływującym wyłącznie na naczynia. 2. Wyrównanie kolorytu Dzięki selektywnemu działaniu na problematyczne obszary światło lasera sPTF+ powoduje podgrzanie i zniszczenie komórek z nadmiarem melaniny, likwidując pigment (energia nie oddziaływuje negatywnie na skórę otaczającą przbarwienie). Eliminuje piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, zwalcza plamy potrądzikowe, wątrobowe oraz powstałe wskutek działania leków fotouczulających. Zabieg harmonizuje koloryt skóry. Przy czym mocniejsze i głębsze przebarwienia należy dodatkowo oświetlić zabiegiem mającym na celu, typowo, redukcję przebarwień. 3. Pobudzenie anti-aging W wyniku działania światła sPTF+ dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi). Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry Fotoodmładzanie Laserem sPTF+ IIFotodmładzanie to kompleksowy program 3 w 1. To redukcja rumienia (naczynek), przebarwień (ujednolicenie kolorytu) oraz poprawa owalu twarzy (nieinwazyjny lifting). Zabieg Demakijaż + Fotoodmładzanie Laserem GSD + krem z filtrem 50+ + MiniMakeup .................................................................................. - 129 zł - 1 zabieg w miesiącu Zasada działania Najnowocześniejsze w tej chwili na świecie, urządzenie do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, wykorzystujące technikę intensywnego źródła światła. Laser posiada Amerykański Certyfikat FDA, co jest gwarancją najwyższej jakości, potwierdzonej skuteczności z zachowaniem odpowiedniego profilu bezpieczeństwa. Jest to sprzęt do zastosowań medycznych i kosmetologicznych. Jego innowacyjna, opatentowana technologia, łącząca energię świetlną i cieplną, ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami (IPL, E-light) zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów. Tradycyjny IPL, czy E-light, którego budowa opiera się na jednej lapie, rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy w celu wyeliminowania wysokiego ryzyka oparzeń. Jednak rozbicie impulsu, jak i przerwy pomiędzy pod-impulsami powodują, że zabieg traci na efektywności. Zmodulowany, system naświetlania PTF (rys. po prawej), dzięki użyciu podwójnych lamp umożliwia naświetlanie ciągła, jednolitą dawką energii, bez rozbicia na pod-impulsy. Dzięki temu, rezultaty zabiegowe są zdecydowanie lepsze od światła IPL czy E-Light. Rozwiązanie użyte w laserze GSD stabilizuje wiązkę przy zachowaniu jednocześnie bardzo wysokiego profilu bezpieczeństwa. To innowacyjne rozwiązanie zostało opatentowane przez Global Skin Dermatologist. Wskazania • skóra ze zróżnicowanymi oznakami starzenia (napięcie, przebarwienia, zmiany naczyniowe, rozszeżone pory) • odmłodzenie, poprawa jakości skóry, ujednolicenie kolorytu i faktury • redukcja zmarszczek, wygładzenie bruzd, poprawa owalu twarzy • nieinwazyjny i bezpieczny, zabiegi można zacząć już około 30 r.ż. • Doraźny i prewencyjny Fotoodmładzanie (ang. photorejuvenation) W wyniku działania światła PTF dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi) Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry. W urządzeniu GSD zastosowano również nowoczesny system chłodzenia powietrzem (nie wodą, jak w przypadku IPL E-Light), który istotnie wpływa na komfort w czasie zabiegu. Dzięki połączeniu obu technologii próg bólowy podczas zabiegu został ograniczony do minimum Laser GSD dzięki płynnemu, a zarazem precyzyjnemu doborowi funkcji pozwala wykonywać zabiegi o rozmaitym charakterze na zróżnicowanych powierzchniach skóry. Filtry pozwalające dobrać ściśle określony zakres długości fal – od 400 do 1200 nm – umożliwiają wedle potrzeby oddziaływanie zarówno w obrębie naskórka (np. w przypadku przebarwień i zmian naczyniowych) jak i na poziomie skóry właściwej (co pozwala m.in. na usuwanie owłosienia). GŁOWICA sPTF + II GENERACJI Dodatkowo zmniejszają się rozszerzone pory, przebarwienia, zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, a koloryt skóry zostaje wyrównany. Podczas kuracji i po jej zakończeniu bezwzględnie należy stosować krem z filtrem +50 . Uwaga! Nie polecane jest stosowanie preparatów ochronnych w postaci balsamów dostępnych w drogeriach. W sprzedaży aptecznej dostępne są środki w doskonałych cenach przeznaczone do stosowania na twarz o właściwościach pielęgnacyjnych, lekkie. Polecam krem ochrony 50+ barwiony (o właściwościach podkładu), lekki niskotłuszczowy lub beztłuszczowy do cery trądzikowej.​ Pierwsze efekty widoczne są po 2 zabiegach. 1. Redukcja rumienia Energia świetlna PTF jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę) i zamieniana na ciepło podnosząc temperaturę krwi. Kiedy krew osiągnie wystarczającą temperaturę następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które po pewnych czasie jest usuwane z organizmu. W ostatecznym efekcie procesu zainicjowanego w ten sposób zostaje wyeliminowane rozszerzenie tętniczek końcowych. Uszkodzone naczynie krwionośne zostaje precyzyjnie zniszczone, bez naruszenia sąsiednich tkanek, a po jakimś czasie wydalone samodzielnie przez organizm, bez zakłócania normalnego metabolizmu. Efekt widoczny jest po kilku zabiegach. Mocniejszy rumień bądź pajączki należy redukować oddzielnym zabiegiem odziaływującym wyłącznie na naczynia. 2. Wyrównanie kolorytu Dzięki selektywnemu działaniu na problematyczne obszary światło lasera sPTF+ powoduje podgrzanie i zniszczenie komórek z nadmiarem melaniny, likwidując pigment (energia nie oddziaływuje negatywnie na skórę otaczającą przbarwienie). Eliminuje piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, zwalcza plamy potrądzikowe, wątrobowe oraz powstałe wskutek działania leków fotouczulających. Zabieg harmonizuje koloryt skóry. Przy czym mocniejsze i głębsze przebarwienia należy dodatkowo oświetlić zabiegiem mającym na celu, typowo, redukcję przebarwień. 3. Pobudzenie anti-aging W wyniku działania światła sPTF+ dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi). Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry Fotoodmładzanie Laserem sPTF+ IIFotodmładzanie to kompleksowy program 3 w 1. To redukcja rumienia (naczynek), przebarwień (ujednolicenie kolorytu) oraz poprawa owalu twarzy (nieinwazyjny lifting). Zabieg Demakijaż + Fotoodmładzanie Laserem GSD + krem z filtrem 50+ + MiniMakeup .................................................................................. - 129 zł - 1 zabieg w miesiącu Zasada działania Najnowocześniejsze w tej chwili na świecie, urządzenie do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, wykorzystujące technikę intensywnego źródła światła. Laser posiada Amerykański Certyfikat FDA, co jest gwarancją najwyższej jakości, potwierdzonej skuteczności z zachowaniem odpowiedniego profilu bezpieczeństwa. Jest to sprzęt do zastosowań medycznych i kosmetologicznych. Jego innowacyjna, opatentowana technologia, łącząca energię świetlną i cieplną, ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami (IPL, E-light) zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów. Tradycyjny IPL, czy E-light, którego budowa opiera się na jednej lapie, rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy w celu wyeliminowania wysokiego ryzyka oparzeń. Jednak rozbicie impulsu, jak i przerwy pomiędzy pod-impulsami powodują, że zabieg traci na efektywności. Zmodulowany, system naświetlania PTF (rys. po prawej), dzięki użyciu podwójnych lamp umożliwia naświetlanie ciągła, jednolitą dawką energii, bez rozbicia na pod-impulsy. Dzięki temu, rezultaty zabiegowe są zdecydowanie lepsze od światła IPL czy E-Light. Rozwiązanie użyte w laserze GSD stabilizuje wiązkę przy zachowaniu jednocześnie bardzo wysokiego profilu bezpieczeństwa. To innowacyjne rozwiązanie zostało opatentowane przez Global Skin Dermatologist. Wskazania • skóra ze zróżnicowanymi oznakami starzenia (napięcie, przebarwienia, zmiany naczyniowe, rozszeżone pory) • odmłodzenie, poprawa jakości skóry, ujednolicenie kolorytu i faktury • redukcja zmarszczek, wygładzenie bruzd, poprawa owalu twarzy • nieinwazyjny i bezpieczny, zabiegi można zacząć już około 30 r.ż. • Doraźny i prewencyjny Fotoodmładzanie (ang. photorejuvenation) W wyniku działania światła PTF dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi) Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry. W urządzeniu GSD zastosowano również nowoczesny system chłodzenia powietrzem (nie wodą, jak w przypadku IPL E-Light), który istotnie wpływa na komfort w czasie zabiegu. Dzięki połączeniu obu technologii próg bólowy podczas zabiegu został ograniczony do minimum Laser GSD dzięki płynnemu, a zarazem precyzyjnemu doborowi funkcji pozwala wykonywać zabiegi o rozmaitym charakterze na zróżnicowanych powierzchniach skóry. Filtry pozwalające dobrać ściśle określony zakres długości fal – od 400 do 1200 nm – umożliwiają wedle potrzeby oddziaływanie zarówno w obrębie naskórka (np. w przypadku przebarwień i zmian naczyniowych) jak i na poziomie skóry właściwej (co pozwala m.in. na usuwanie owłosienia). GŁOWICA sPTF + II GENERACJI Dodatkowo zmniejszają się rozszerzone pory, przebarwienia, zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, a koloryt skóry zostaje wyrównany. Podczas kuracji i po jej zakończeniu bezwzględnie należy stosować krem z filtrem +50 . Uwaga! Nie polecane jest stosowanie preparatów ochronnych w postaci balsamów dostępnych w drogeriach. W sprzedaży aptecznej dostępne są środki w doskonałych cenach przeznaczone do stosowania na twarz o właściwościach pielęgnacyjnych, lekkie. Polecam krem ochrony 50+ barwiony (o właściwościach podkładu), lekki niskotłuszczowy lub beztłuszczowy do cery trądzikowej.​ Pierwsze efekty widoczne są po 2 zabiegach. 1. Redukcja rumienia Energia świetlna PTF jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę) i zamieniana na ciepło podnosząc temperaturę krwi. Kiedy krew osiągnie wystarczającą temperaturę następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które po pewnych czasie jest usuwane z organizmu. W ostatecznym efekcie procesu zainicjowanego w ten sposób zostaje wyeliminowane rozszerzenie tętniczek końcowych. Uszkodzone naczynie krwionośne zostaje precyzyjnie zniszczone, bez naruszenia sąsiednich tkanek, a po jakimś czasie wydalone samodzielnie przez organizm, bez zakłócania normalnego metabolizmu. Efekt widoczny jest po kilku zabiegach. Mocniejszy rumień bądź pajączki należy redukować oddzielnym zabiegiem odziaływującym wyłącznie na naczynia. 2. Wyrównanie kolorytu Dzięki selektywnemu działaniu na problematyczne obszary światło lasera sPTF+ powoduje podgrzanie i zniszczenie komórek z nadmiarem melaniny, likwidując pigment (energia nie oddziaływuje negatywnie na skórę otaczającą przbarwienie). Eliminuje piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, zwalcza plamy potrądzikowe, wątrobowe oraz powstałe wskutek działania leków fotouczulających. Zabieg harmonizuje koloryt skóry. Przy czym mocniejsze i głębsze przebarwienia należy dodatkowo oświetlić zabiegiem mającym na celu, typowo, redukcję przebarwień. 3. Pobudzenie anti-aging W wyniku działania światła sPTF+ dochodzi do aktywizacji fibroblastów, następuje proces skracania i przebudowy włókien kolagenowych, zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu ( jak w zabiegu Falami Radiowymi). Dzięki temu skóra zyskuje lepsze napięcie, jędrność i elastyczność. Jednocześnie efekt fototermalny wspomaga microcyrkulację i ukrwienie. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy odmłodzenie struktury skóry Fotoodmładzanie Laserem sPTF+ II