Derma Pen - Frakcyjne mikro-nakłuwanie skóry - Mezoterapia mikroigłowa.
Derma Pen to frakcyjne mikro-igłowe urządzenie, które stosuje się w redukcji blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, rozstępów, a w związku ze specyfiką oddziaływania, również do ogólnego odmłodzenia skóry, redukcji wiotkości, przebarwień, zmarszczek i zwiększenia grubości naskórka. Mikro-nakłuwanie daje też często dobre efekty przy tzw. „workach pod oczami” (przepuklina tkanki tłuszczowej oczodołu)

Fotodmładzanie to kompleksowy program 3 w 1. To redukcja rumienia (naczynek), przebarwień (ujednolicenie kolorytu) oraz poprawa owalu twarzy (nieinwazyjny lifting). 

Stanowi bezpieczną alternatywę dla mezoterapii igłowej bez ryzyka uogólnionej reakcji organizmu na wprowadzane substancje.

Bez nakłuwania, bez ingerencji, bez bólu.

Bezinwazyjne oczyszczanie skóry + światłoterapia LED.

Genialne połączenie zabiegu oczyszczania, redukcji zmian zapalnych.

Złuszczanie kawitacyjne, peeling kawitacyjny – zabieg, podczas którego dochodzi do bezinwazyjnej eksfoliacji  martwych komórek naskórka, a następnie usunięcia zalegającego nadmiaru łoju w skórze.

Doskonały zabieg liftingujący, remodelujący, który polega na stymulacji skóry falami o częstotliwości radiowych (RF) oraz światłem lasera biostymulującego, powodując miejscowe przegrzanie tkanki. Zabieg ma na celu zrestrukturyzowanie włókien kolagenu odpowiedzialnych sprężystość i jędrność skóry. Najlepszy zabieg bankietowy!

Preparat o wysokiej i potwierdzonej skuteczności zawierający duże stężenie retinolu i witaminy C.

Oxybrazja nazywana jest inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową. To nowy zabieg oczyszczania/złuszczania naskórka wykonywany pod ciśnieniem tlenu i rozproszonych kropli soli fizjologicznej stworzony dla osób o bardzo wrażliwej skórze, dla alergików, cer naczyniowych a nawet kobiet w ciąży! Zabieg powiązany z krioreterapią.

Podstawowym działaniem Oksybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co w kontrolowany sposób pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka co jest wskazaniem przy skórach skłonnych do alergii, atopowych, podrażnionych oraz cienkich.

W zabiegu wykorzystuje się jako materiał ścierny sól fizjologiczną oraz powietrze. Sól fizjologiczna to sterylny roztwór chlorku sodu w wodzie (0,9%) o stężeniu identycznym ze stężeniem płynów ustrojowych w organizmie ludzkim. Jest substancją neutralną dla organizmu i nie alergizuje. W zabiegu Oxybrazji daje efekty nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia skóry oraz odczucie dotlenienia. Drugą substancją jest powietrze z 21% zawartością życiodajnego tlenu o właściwościach dezynfekcyjnych.

Proces złuszczania w Oksybrazji charakteryzuje odczucie bryzy roztworu soli fizjologicznej i, co za tym idzie, chłodu, dzięki temu zabieg jest bezbolesny! Siła nadmuchu tlenu i roztworu „ugniata” delikatnie poddawane zabiegowi miejsce, co działa przeciwobrzękowo. Oba czynniki sprawiają, że jest to jedyny tak przyjemny i relaksujący zabieg z gamy złuszczających

Jak podaje wydawnictwo Scientific Beauty „(…) Trzeba uczciwie przyznać, że zabieg Oxybrazji zasługuje na laur zwycięstwa pod względem bezpieczeństwa i higieny wśród peelingów. Jest to metoda złuszczania naskórka dostępna dla każdego. Już po pierwszym zabiegu skóra wygląda zdrowo. Możliwe jest przeprowadzenie zabiegu nawet u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej, gdyż chłód soli fizjologicznej koi oraz łagodzi podrażnienia. Przeciwwskazaniem nie jest ani ciąża ani okres karmienia.”

Zabieg powierzchniowo nawilża, uelastycznia, pozostawia skórę wyjątkowo komfortową. Ten zabieg można śmiało określić jako HIT na lato. Jakość skóry po zabiegu sytuuje go pośród zabiegów bankietowych.